Przejdź do treści

Appjobs Work – Partner rozliczeniowy

Jest to polski oddział międzynarodowej firmy z siedzibą w Szwecji. Appjobs Work to pierwszy w pełni technologicznym Partner w Polsce. Wszystkie istotne sprawy można wygodnie i szybko załatwić za pomocą aplikacji na smartfona. Możesz ją pobrać na Android i iOS. Pozwala ona w 15 minut podpisać kontrakt z Partnerem. Można też na bieżąco śledzić statystki dotyczące zarobków, czy też w każdej chwili możesz skontaktować się z pracownikami firmy. W aplikacji znajdziesz dedykowany kurierom numer telefonu lub możesz napisać maila na adres hello@appjobs.com.

Sama aplikacja – z rozbudowanymi statystykami, narzędziami do kontroli zarobków i wydatków, rankingami, a także zadaniami, za które można dostać bony do sklepów – była zresztą przeze mnie opisana w felietonie z sierpnia 2022 roku.

Najszybsze wypłaty

appjobs work partner

Na chwilę obecną Appjobs Work obsługuje floty Uber Eats, Wolt, Bolt Food, Glovo, Stuart, Xpress Delivery, SzamaExpress, Żabka Jush i Lola Market. Dostępne są też aplikacje przewozu osób Uber, Bolt i Free Now. Na tym na pewno się nie skończy. Co ciekawe z racji zaawansowanego rozwiązania technologicznego, firma nie potrzebuje stacjonarnych biur do obsługi kurierów. W związku z tym jest dostępna w każdym mieście, w jakim dana aplikacja świadczy swoje usługi.

Appjobs Work oferuje codzienne wypłaty – na chwilę obecną – już w 5 aplikacjach! W ten sposób już teraz można otrzymywać pieniądze z Wolt, Glovo, Uber Eats, Uber Driver, Bolt, Bolt Food, Xpress Delivery i FreeNow. Warto zauważyć, że nie wiąże się to z koniecznością płacenia za rozliczenie codziennie. Opłata ta pobierana jest tyle razy, ile byłoby w normalnym trybie danej apki.

Jedna opłata za wszystkie apki!

W obecnych czasach ciężko jest już przyzwoicie zarabiać korzystając tylko z jednej apki. Większość kurierów decyduje się na pracę dla dwóch, trzech a nawet więcej platform. Appjobs Work to dla nich idealne rozwiązanie, gdyż jako jedyni w Polsce pobierają stałą kwotę opłaty za rozliczenie. Niezależnie od ilości apek dla których pracujesz. Koszt rozliczenia sam w sobie jest też bardzo atrakcyjny. Jest to 14zł za rozliczenie.

Koszt rozliczenia może być zresztą jeszcze mniejszy, gdyż w aplikacji dostępne są Questy dzięki, którym część rozliczeń można mieć za darmo. Ponadto można w ten sposób uzyskać karty podarunkowe do Allegro, Żabki, Biedronki i wielu innych marek. Dla chętnych przewidziane są karty Medicover Sport i karty paliwowe ze zniżkami na stacjach benzynowych. Kompletnym hitem jest natomiast najnowszy bonus, w którym Appjobs płaci 20zł za zrealizowanie 35 dostaw tygodniowo na appkach, w których są Twoim partnerem. Bonus ten można dostać aż 50 razy, tak więc łącznie Appjobs przewiduje 1000zł dla jednego kuriera. Jakby nie patrzeć, w efekcie jeśli jesteś choćby średnio aktywnym kurierem, to przez blisko rok Appjobs Work będzie Ci wręcz dopłacał za korzystanie ze swoich usług! Przeczytaj mój felieton o aplikacji Appjobs Work. Z aplikacji tej możesz korzystać nawet jeśli nie jesteś w ich flocie.

Poniżej linki, z których rozpoczniesz pracę dla poszczególnych aplikacji:

Polecany partner rozliczeniowy.