Przejdź do treści

Appjobs Work – Partner rozliczeniowy

to nowy pana rynku dostaw w Polsce. Jest to polski oddział międzynarodowej firmy z siedzibą w Szwecji. Przez ostatnie kilka miesięcy zajmował się przygotowaniem aplikacji mającej za zadanie ułatwić pracę dostawcom jedzenia i kierowcom przewozu osób. Niedawno zatrudnili zespół osób z wieloletnim stażem w branży i doświadczeniem w pracy jako Partner rozliczeniowy. W efekcie stali się pierwszym w pełni technologicznym Partnerem w Polsce. Wszystkie istotne sprawy można wygodnie i szybko załatwić za pomocą aplikacji na smartfona. Możesz ją pobrać na Android i iOS. Pozwala ona w 15 minut podpisać kontrakt z Partnerem. Można też na bieżąco śledzić statystki dotyczące zarobków, czy też w każdej chwili możesz skontaktować się z pracownikami firmy. W aplikacji znajdziesz wbudowany chat lub możesz napisać maila na adres hello@appjobs.com.

Sama aplikacja – z rozbudowanymi statystykami, narzędziami do kontroli zarobków i wydatków, rankingami, a także zadaniami, za które można dostać bony do sklepów – była zresztą przeze mnie opisana w felietonie z sierpnia.

Dla kogo Appjobs Work?

Partner Appjobs Work to partner, u którego najwięcej zyskają najbardziej aktywni kierowy i kurierzy. Ci, którzy przewóz osób, dostarczanie jedzenia, czy też zakupów traktują jako główne źródło dochodu. Appjjobs Work jako jedyni w Polsce pobierają stałą kwotę opłaty za rozliczenie, niezależnie od ilości appek dla których pracujesz. Koszt rozliczenia sam w sobie jest też bardzo atrakcyjny. Są to 22zł tygodniowo. Warunek jest jeden. Aby korzystać z usług tej niewątpliwie interesującej firmy, musisz traktować pracę poważnie. W przypadku, gdy dany kurier nie będzie aktywny 7 dni pracownicy skontaktują się z nim, aby ustalić przyczyny. Jeśli nie uzyskają odpowiedzi, po 10 dniach bez aktywności kontrakt będzie rozwiązany. Dla aplikacji, które rozliczają co dwa tygodnie, te terminy wynoszą odpowiednio 14 i 17 dni. Nie musisz się jednak obawiać, że przez zdarzenie losowe, czy zaplanowany urlop stracisz partnera. Jeśli wyjaśnisz, co jest przyczyną przerwy do rozwiązania kontraktu nie dojdzie.

Na chwilę obecną Appjobs Work obsługuje floty Uber Eats, Wolt, Bolt Food, Glovo, Stuart, Express Delivery i Lola Market. Dostępne są też aplikacje przewozu osób Uber, Bolt i Free Now. Na tym na pewno się nie skończy. Co ciekawe z racji zaawansowanego rozwiązania technologicznego, firma nie potrzebuje stacjonarnych biur do obsługi kurierów. W związku z tym jest dostępna w każdym mieście, w jakim dana aplikacja świadczy swoje usługi. Firma deklaruje, że ma najszybsze wypłaty w branży. Pieniądze otrzymasz zaraz po tym jak od dana platforma wyśle je Do Appjobs Work. Dla kurierów i kierowców przewidziane są też karty podarunkowe do Allegro, Żabki, Biedronki i wielu innych marek.

Przyszłość

Obserwując proces tworzenia aplikacji, gołym okiem widać, że zespół Appjobs Work jest wybitnie skoncentrowany na rozwoju swojego produktu. W związku z tym można być pewnym, że ta i tak już atrakcyjna oferta dla dostawców będzie stale ulepszana. Już teraz firma ogłosiła prace nad wprowadzeniem darmowego konta bankowego i karty płatniczej z cash backiem! Niesłychanie intrygująca jest też zapowiadana możliwość darmowych rozliczeń po wykonaniu odpowiedniej liczby kursów.”

Przeczytaj mój felieton o aplikacji Appjobs Work. Z aplikacji tej możesz korzystać nawet jeśli nie jesteś w ich flocie.

Appjobs Work

Polecany partner rozliczeniowy.