Przejdź do treści
Strona główna » Partner Rozliczeniowy » Lista wybranych partnerów rozliczeniowych » City Drive – Partner rozliczeniowy

City Drive – Partner rozliczeniowy

City Drive to jeden z najczęściej wybieranych partnerów flotowych w Polsce! Pracę z nami polecają Glovo, Wolt, Żabka Jush, Uber Eats, Bolt Food, Stuart i inni! Dlaczego warto dołączyć do grona naszych kurierów?

Pomagamy na każdym etapie rekrutacji – możesz zadzwonić, napisać lub odwiedzić nas w biurze, a wspólnie przejdziemy cały proces i odpowiemy na każde Twoje pytanie. Oferujemy najniższe prowizje na rynku, legalnie zatrudniamy i opłacamy ubezpieczenie.

Możesz u nas wynająć rower elektryczny do pracy – dzięki niemu będziesz realizował nawet 2 razy więcej dostaw. To oznacza 2 razy większy zarobek, w tym samym czasie!

Ważna jest dla nas transparentność. Nasz panel kurierski umożliwia Ci wgląd do historii wypłat, przychodów czy rozliczenia faktur. Znajdziesz tam też newsy, dzięki którym będziesz na bieżąco za wszystkim, co się u nas dzieje – bez tajemnic.

Chcesz polecić znajomym pracę z City Drive? Dostajesz dodatkowe pieniądze za każdą osobę, która zarejestruje się w panelu z Twoim kodem polecającym!

Łącznie zaufało nam już ponad 25 000 kurierów. Dołącz do nas!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, chętnie na nie odpowiemy 🙂

City Drive partner rozliczeniowyPolecany Partner Rozliczeniowy