Przejdź do treści
Strona główna » Poradnik Bolt Food » Jak zostać dostawcą Bolt Food?

Jak zostać dostawcą Bolt Food?

Jak zostać kurierem Bolt Food?

Jeśli zastanawiasz się jak zostać dostawcą Bolt Food, to trafiłeś we właściwe miejsce. Proces rejestracji w aplikacji jest dosyć prosty. Wszelkie formalności możesz załatwić on-line, lub jeśli wolisz w biurze partnera rozliczeniowego. Cały proces powinien zająć Ci kilka dni, przy sprawnym działaniu możesz zacząć jeździć już po 2-3 dniach.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli moje teksty pomogły Ci, albo po prostu uważasz je za wartościowe, możesz wesprzeć mnie za pomocą powyższego guzika:)


Rejestracja w Bolt Food

  1. Aby rozpocząć proces rejestracji wejdź na stronę https://bolt.eu/pl-pl/food/courier/ i wciśnij „zarejestruj się jako dostawca”. Zostaniesz poproszony o wybranie języka, kraju, miasta i podanie swoich danych osobistych. W następnym formularzu zostaniesz poproszony o garść kolejnych danych.
  2. Załaduj swoje zdjęcie. Na zdjęciu musi być Twoja twarz i dowód tożsamości zawierający datę urodzenia. Niestety jeśli masz dowód osobisty sprzed 2021 roku, to będziesz miał problem, gdyż data urodzenia jest na innej stronie niż Twoje zdjęcie. W takim wypadku użyj innego dokumentu np. Paszportu.
  3. Następnie Bolt Spyta Cię czy masz już partnera rozliczeniowego. Jeśli nie to Bolt może sam Ci go wybrać, lepiej jednak samemu się tam zająć. O tym co to jest Partner rozliczeniowy i jak go wybrać przeczytasz TU. Jak już wybierzesz partnera i podpiszesz z nim umowę musisz Boltowi podać jego dane.
  4. Czekaj na maila z potwierdzeniem akceptacji konta. W nim też znajdziesz instrukcje dotyczące kolejnych kroków. Będzie to na przykład ściągnięcie apki, wgranie umowy z partnerem, wypełnienie prostego testu i ewentualne zamówienie torby (nie jest to obowiązkowe, jeśli masz swoją torbę termiczną, to możesz korzystać z niej.
  5. Całość procesu, jeśli nie natrafisz na jakieś nieprzewidziane okoliczności powinna pójść bardzo szybko. Przy dobrych wiatrach po 2 dniach konto będzie już aktywne.
wsparcie
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli moje teksty pomogły Ci, albo po prostu uważasz je za wartościowe, możesz wesprzeć mnie za pomocą powyższego guzika:)