Przejdź do treści
Strona główna » Partner Rozliczeniowy » Lista wybranych partnerów rozliczeniowych

Lista wybranych partnerów rozliczeniowych

Strona główna » Partner Rozliczeniowy » Lista wybranych partnerów rozliczeniowych

1. Appjobs Work

appjobs work partner
Link do strony internetowejhttps://www.appjobs.work/pl/partner
Numery kontaktowehello@appjobs.com / +48 799 356 939
Obsługiwane aplikacjeWolt, Bolt Food, Uber Eats, Xpress Delivery, Glovo, Stuart, Lola Market, SzamaExpress, Żabka Jush. Taxi: Uber, Bolt, Freenow
Miasta w jakich jest flota Appjobs WorkAplikacje kurierskie – cała Polska; aplikacje taxi: Aglomeracja śląska, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Warszawa, Wrocław, Łódź. Nie mamy fizycznych biur poza Gdynią – działamy online, zmniejszając w ten sposób koszty, dlatego oferujemy Ci najniższą prowizję na rynku.
Rodzaje umów podpisywanych z kurieramizlecenie, zlecenie + najem, b2b
Koszty rozliczeniaProwizja 14 zł za każdy tydzień, w którym dostajemy od apek rozliczenia okresu, bez względu na liczbę apek – jeśli pracowałeś na 10, to prowizja nadal wyniesie łącznie 14 zł. A jeśli nie pracowałeś, to nie ma prowizji!
Dodatkowe usługiCodzienne wypłaty bez dodatkowych kosztów, przelewy natychmiastowe, darmowe rozliczenia dla aktywnych pracowników, dodatkowe wyzwania i nagrody w postaci kart podarunkowych do sklepów znanych marek, karta paliwowa -15 gr / litr, pakiet sportowo-rekreacyjny oraz funkcje asystujące przy pracy: ranking zarobków na różnych apkach w Twojej okolicy, śledzenie przejazdów i kosztów paliwa, cele zarobkowe i śledzenie postępu, i wiele innych.

2. MB Partner

Link do strony internetowejmbpartners.pl
Numery kontaktoweTel. (PL) 799 399 380 czynny w godzinach 9:00 – 17:00
Tel. (UA) 799 399 382 czynny w godzinach 9:00 – 17:00
Tel. (EN) 799 399 796 czynny w godzinach 9:00 – 17:00
Obsługiwane aplikacjeGlovo, UberEats, Wolt, Stuart, BoltFood, XpressDelivery, Uber, Bolt, FreeNow, Lola market
Miasta w jakich jest flota MB PartnerŁódź i Katowice
Rodzaje umów podpisywanych z kurieramiUmowa zlecenie, Umowa zlecenie + umowa wynajmu, umowa o współpracę
Koszty rozliczeniaAplikacja TAXI 40 zł
Aplikacja Kurier 20 zł
Każda kolejna aplikacja + 10 zł
Okresy wypłat zgodne z okresami rozliczeń aplikacji.
Dodatkowe usługiWynajem samochodów / Wynajem skuterów / Karty paliwowe rabatowe / Karta paliwowa kredytowana Orlen / Karty sportowe medicover / Darmowe wypisy z licencji taxi / Wyposażenie taxi: lampy taxi, magnetyczne numery boczne, taksometry, terminale płatnicze/ Możliwość wypożyczenia toreb termicznych / Płatności na Revolut / Program polecający

Partnerów rozliczeniowych zainteresowanych wpisem na moją stronę zapraszam do kontaktu lukasz@dostawca-jedzenia.pl

Reklamy i polecenia

Na przygotowanie tej strony poświęciłem i dalej poświęcam bardzo dużo czasu. Dodatkowo co roku muszę zapłacić za wynajęcie serwera, domenę i certyfikat. W związku z tym na stronie znajdziecie czasem reklamy i linki afiliacyjne. Starałem się dobierać je tak, aby były zgodne z tematem jaki poruszam. Najczęściej zresztą są to odnośniki do Ceneo, które bardzo sobie cenię przy szukaniu przedmiotów, które chcę kupić. Wyszukiwania do linków często tworzyłem tak, aby pokazywała się lista przedmiotów z parametrami, jakie powinny mieć do naszej pracy. Na przykład hulajnogi elektryczne będą się wyświetlać takie, które mają minimum 60km zasięgu. W innych przypadkach szukałem fajnych okazji i przecen.
Jeśli sam tworzysz treści w Internecie, być może będziesz zainteresowany dorobieniem trochę za pomocą programu partnerskiego Ceneo.