Przejdź do treści
Strona główna » Partner Rozliczeniowy » Lista wybranych partnerów rozliczeniowych

Lista wybranych partnerów rozliczeniowych

Strona główna » Partner Rozliczeniowy » Lista wybranych partnerów rozliczeniowych

Na tej stronie znajduje się lista wybranych przeze mnie Partnerów Rozliczeniowych. Na początku listy znajdziecie firmy, które zechciały wesprzeć finansowo moją pracę przy tym blogu. Z tego miejsca serdecznie im za to dziękuję. W prawym górnym rogu tabelek znajdziecie link do oddzielnych podstron. Tam możecie przeczytać kilka zdań, jakie dani partnerzy mają Wam do przekazania.

1. MB Partner

1. MB Partnermbpartners.plCzytaj więcej o MB Partner
Numery kontaktoweTel. (PL) 799 399 380 czynny w godzinach 9:00 – 17:00
Tel. (UA) 799 399 382 czynny w godzinach 9:00 – 17:00
Tel. (EN) 799 399 796 czynny w godzinach 9:00 – 17:00
Obsługiwane aplikacjeGlovo, UberEats, Wolt, Stuart, BoltFood, XpressDelivery, Uber, Bolt, FreeNow, Lola market
MiastaŁódź i Katowice
Rodzaje umówUmowa zlecenie, Umowa zlecenie + umowa wynajmu, umowa o współpracę, B2B
Koszty rozliczeniaAplikacja TAXI 50 zł / Aplikacja Kurier 30 zł/Wypłaty co tydzień lub raz w miesiącu
Dodatkowe usługiWynajem samochodów / Wynajem skuterów / Karty paliwowe rabatowe / Karta paliwowa kredytowana Orlen / Karty sportowe medicover / Darmowe wypisy z licencji taxi / Wyposażenie taxi: lampy taxi, magnetyczne numery boczne, taksometry, terminale płatnicze/ Możliwość wypożyczenia toreb termicznych / Płatności na Revolut / Program polecający

1. City Drivecity-drive.plCzytaj więcej o City Drive
Numery kontaktowe1. Infolinia/biuro Wrocław: +48 730 000 310
2. Biuro Warszawa: +48 537 363 732
3. Biuro Gdańsk: +48 537 383 230
4. Biuro Kraków: +48 533 347 690
5. Biuro Łódź: +48 537 303 532
Obsługiwane aplikacjeGlovo, Wolt, Uber Eats, Bolt Food, Stuart, Żabka Jush, Lola Market, Xpress Delivery, DeliGoo
MiastaDziałamy w całej Polsce. Zatrudniamy kurierów w każdym mieście, w którym działają aplikacje, jakie obsługujemy!
Rodzaje umówUmowa zlecenie, umowa zlecenie + umowa wynajmu, współpraca B2B
Koszty rozliczeniaGlovo 30 zł (co tydzień lub 2 tygodnie – sam wybierasz) / Wolt 19 zł (co tydzień lub 2 tygodnie – sam wybierasz) / Żabka Jush 15 zł (co tydzień) / Bolt Food 15 zł (co tydzień) / Uber Eats 15 zł (co tydzień) / Stuart 25 zł (co tydzień) / Xpress Delivery 39 zł (co 2 tygodnie) / DeliGoo 33 zł (co 2 tygodnie) / Lola Market 15 zł (co tydzień)
Dodatkowe usługipomoc w legalizacji pobytu dla obcokrajowców / legalne zatrudnienie (UZ lub B2B) i ubezpieczenie /
łatwe i szybkie podpisanie umowy online w panelu City Drive / komunikacja w języku polskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim / sprzęt do pracy: oferujemy torby termiczne i (w przypadku Stuart) terminal do pracy /
wynajem roweru elektrycznego i jego serwis / zwrot 50% VAT za akcesoria do pracy / pomoc doświadczonego konsultanta (skontaktujesz się z nami stacjonarnie w biurze, poprzez czat na stronie, e-mail, telefon, Messenger, Instagram i Telegram) / program poleceń / konkursy i gadżety firmowe.

3. appjobs.work/pl

4. avalon-logistics.pl

5. eternis.pl

6. evelstar.com

7. natviol.com

8. udriver.pl

Partnerów rozliczeniowych zainteresowanych rozszerzonym wpisem na mojej stronę zapraszam do kontaktu lukasz@dostawca-jedzenia.pl

Reklamy i polecenia

Na przygotowanie tej strony poświęciłem i dalej poświęcam bardzo dużo czasu. Dodatkowo co roku muszę zapłacić za wynajęcie serwera, domenę i certyfikat. W związku z tym na stronie znajdziecie czasem reklamy i linki afiliacyjne. Starałem się dobierać je tak, aby były zgodne z tematem jaki poruszam. Najczęściej zresztą są to odnośniki do Ceneo, które bardzo sobie cenię przy szukaniu przedmiotów, które chcę kupić. Wyszukiwania do linków często tworzyłem tak, aby pokazywała się lista przedmiotów z parametrami, jakie powinny mieć do naszej pracy. Na przykład hulajnogi elektryczne będą się wyświetlać takie, które mają minimum 60km zasięgu. W innych przypadkach szukałem fajnych okazji i przecen. Na tej podstronie natomiast znajdują się płatne reklamy partnerów rozliczeniowych. Serdecznie dziękuję im za docenienie mojej pracy.
Jeśli sam tworzysz treści w Internecie, być może będziesz zainteresowany dorobieniem trochę za pomocą programu partnerskiego Ceneo. Polecam to rozwiązanie, gdyż pozwala Wam ono w łatwy sposób stworzyć źródło dodatkowego zarobku pasywnego. Raz włożona praca zarabia dla Was, tak długo, jak długo linki są na stronie. City Drive opinie, MB Partner opinie.