Przejdź do treści
Strona główna » Poradnik Uber Eats

Poradnik Uber Eats

Strona główna » Poradnik Uber Eats
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli moje teksty pomogły Ci, albo po prostu uważasz je za wartościowe, możesz wesprzeć mnie za pomocą powyższego guzika:)

Dostawca Uber Eats

Na tej stronie najdziesz linki do serii artykułów, które powinien znać każdy przyszły i początkujący dostawca Uber Eats. Do każdego linku zrobię krótkie wprowadzenie, żebyś wiedział czego dokładnie dowiesz się czytając dany tekst.

Pod tym linkiem znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące procesu rekrutacji w Uber Eats. Opisałem tu jakie są opcje współpracy z Uberem, a także krok po kroku przeprowadzę Cię przez rejestrację jako Dostawca Uber Eats.

Jeśli zastanawiasz się jaki sprzęt będzie Ci potrzebny do pracy jako dostawca Uber Eats to trafiłeś w odpowiednie miejsce. W tym dziale opisałem plusy i minusy korzystania z poszczególnych pojazdów. Przedstawiłem pokrótce jakie są rodzaje toreb lub plecaków, z których możesz korzystać przy dostawach. Wspomniałem też jaki jeszcze sprzęt będzie ci przydatny, albo wręcz niezbędny, żeby dobrze wykonywać prace kuriera jedzeniowego. Dowiesz się też w jakie ubranie warto się zaopatrzyć, jeśli planujesz dostarczać na rowerze.

W poradniku nie mogło oczywiście zabraknąć informacji o tym, w jaki sposób należy wykonywać dostawy. Dowiesz się krok po kroku co musisz zrobić by prawidłowo dostarczyć zarówno zamówienia pojedyncze, jak i podwójne. Czym się różni dostawa do rąk własnych, od dostawy bezkontaktowej. Przeczytasz tu też jakie mogą Ci się przytrafić problemy z wykonywaniem zleceń i jak sobie z nimi radzić. Na koniec dowiesz się jak działa system ocen w Uber Eats.

4. W jaki sposób przydzielane są zamówienia?

Żeby zarobić jak najwięcej jako dostawca Uber Eats musisz wiedzieć jak działa algorytm przydzielania zamówień. Uber niestety nie objaśnia szczegółowo tej kwestii, ale wraz doświadczeniem kurierzy mogą wyrobić sobie swoje własne zdanie na ten temat. Wydaje mi się, że mój ogląd na ten temat jest zbliżony do rzeczywistości, tak więc jeśli zapisałeś się już do Ubera, koniecznie powinieneś przeczytać ten dział.

5. Zarobki

W tym dziale dowiesz się szczegółów dotyczących zarobków na jakie może liczyć dostawca Uber Eats. Rozłożyłem na części poszczególne składowe opłaty za kurs. Dowiesz się też wiele o bonusach jakie proponuje Uber. Mam tu na myśli zarówno dodatki finansowe jakie można uzyskać wykonując odpowiednią liczbę kursów, ale też na przykład ubezpieczenie. Dowiesz się również co nieco o napiwkach, czy programie polecającym. Na koniec wytłumaczę Ci dlaczego w Uber Eats zarobiona kwota jaką widzisz aplikacji różni się od tego ile rzeczywiście zarobisz.

Reklamy i polecenia

Na przygotowanie tej strony poświęciłem i dalej poświęcam bardzo dużo czasu. Dodatkowo co roku muszę zapłacić za wynajęcie serwera, domenę i certyfikat. W związku z tym na stronie znajdziecie czasem reklamy i linki afiliacyjne. Starałem się dobierać je tak, aby były zgodne z tematem jaki poruszam. Najczęściej zresztą są to odnośniki do Ceneo, które bardzo sobie cenię przy szukaniu przedmiotów, które chcę kupić. Wyszukiwania do linków często tworzyłem tak, aby pokazywała się lista przedmiotów z parametrami, jakie powinny mieć do naszej pracy. Na przykład hulajnogi elektryczne będą się wyświetlać takie, które mają minimum 60km zasięgu. W innych przypadkach szukałem fajnych okazji i przecen.
Jeśli sam tworzysz treści w Internecie, być może będziesz zainteresowany dorobieniem trochę za pomocą programu partnerskiego Ceneo.

Poproś o kod polecający, który pozwoli otrzymać Ci dodatkową kasę. Napisz do mnie przez messenger lub e-mail

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli moje teksty pomogły Ci, albo po prostu uważasz je za wartościowe, możesz wesprzeć mnie za pomocą powyższego guzika:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *