Przejdź do treści

Zajmujemy się pośredniczeniem podczas pracy w kilku popularnych firmach, które umożliwiają pracę oraz rozliczanie przez aplikacje mobilne, takie jak Glovo, Uber, Bolt, FreeNow, Uber Eats, Wolt, Stuart i inne. Niezależnie od tego, jakie aplikacje wybierzesz, zapewniamy rzetelne rozliczenie, terminowe przelewy oraz niskie prowizje za nasze usługi. Sprawdź jakie korzyści niesie współpraca z partnerem rozliczeniowym MB Partner i załóż konto już dziś!

Dzięki MB Partner ograniczasz formalności związane z pracą w aplikacjach do minimum, dzięki czemu, zamiast tracić czas na papierkową robotę, możesz wykorzystać go na zarabianie! Możesz miesięcznie zaoszczędzić od kilkuset do nawet 2000 złotych! Zapewniamy najniższe możliwe podatki, które uwzględniają wszystkie ulgi (np. dla studentów, dla osób poniżej 26 roku życia).

Nasz panel kierowcy w przeciwieństwie do konkurencyjnych ofert pozwala na wgląd do ogromnej ilości danych. Oferujemy pełne zestawienie podatków, szczegółowe wpływy z aplikacji czy rozliczenia faktur i kart paliwowych.

MB Partner
MB Partner

Polecany partner rozliczeniowy