Przejdź do treści
Strona główna » Poradnik Wolt

Poradnik Wolt

Poradnik dostawcy Wolt

Strona główna » Poradnik Wolt
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli moje teksty pomogły Ci, albo po prostu uważasz je za wartościowe, możesz wesprzeć mnie za pomocą powyższego guzika:)

Dostawca Wolt

Na tej stronie najdziesz linki do serii artykułów, które powinien znać każdy przyszły i początkujący dostawca Wolt. Do każdego linku zrobię krótkie wprowadzenie, żebyś wiedział czego dokładnie dowiesz się czytając dany tekst.

1. Jak zostać kurierem Wolt?

Pod tym linkiem przeczytasz jak zostać dostawcą Wolt. Przeczytasz jak dokładnie przebiega proces rejestracji, a także aktywacji konta. Wytłumaczę też jakie są możliwe formy współpracy z Wolt.

Ten tekst powinieneś przeczytać jeśli zastanawiasz się, czego na co dzień potrzebuje dostawca Wolt. Opisuję jakie są możliwości jeśli chodzi o środki transportu. Postarałem się też wypisać jakie są wady i zalety poszczególnych sprzętów. Dowiesz się tu jaki sprzęt dostaniesz od Wolt przed rozpoczęciem pracy, a jaki powinieneś sprawić sobie we własnym zakresie. Nieco więcej miejsca poświęcę też ubiorowi i sprzętowi, który będzie się dobrze sprawdzał przy dostarczaniu rowerem

3. Wolt – Dostawa krok po kroku

Jesteś ciekawy jak w praktyce wyglądają dostawy niebieskiej apce? Ta wiedza na pewno ułatwi Ci pierwsze kroki jako dostawca Wolt. Dowiesz się tutaj jak dokładni wygląda proces wykonywania dostaw. Podpowiem też jak skonfigurować aplikację i jak ją później używać. Pod tym linkiem znajdziesz też informacje jak korzystać z pomocy świetnego supportu Wolt.

W kwietniu 2022 roku centrala Wolt w Helsinkach wystosowała oficjalny dokument szczegółowo określający między innymi zasady przydzielania zamówień dostawcom Wolt. Tekst ten został opublikowany w języku angielskim, tak więc pozwoliłem sobie przetłumaczyć go dla Was. Do poszczególnych fragmentów dodałem też swoje komentarze i wątpliwości, które mnie naszły podczas lektury tego załącznika.

Chcesz wiedzieć ile może zarobić dostawca jedzenia w Wolt? Na tej stronie wytłumaczę co składa się na opłaty za poszczególne kursy. Dowiesz się dlaczego jazda skuterem czy samochodem jest w Wolt lepiej płatna niż innymi środkami transportu. Jakie są bonusy, a także inne ewentualne korzyści finansowe wynikające z bycia dostawcą Wolt

Reklamy i polecenia

Na przygotowanie tej strony poświęciłem i dalej poświęcam bardzo dużo czasu. Dodatkowo co roku muszę zapłacić za wynajęcie serwera, domenę i certyfikat. W związku z tym na stronie znajdziecie czasem reklamy i linki afiliacyjne. Starałem się dobierać je tak, aby były zgodne z tematem jaki poruszam. Najczęściej zresztą są to odnośniki do Ceneo, które bardzo sobie cenię przy szukaniu przedmiotów, które chcę kupić. Wyszukiwania do linków często tworzyłem tak, aby pokazywała się lista przedmiotów z parametrami, jakie powinny mieć do naszej pracy. Na przykład hulajnogi elektryczne będą się wyświetlać takie, które mają minimum 60km zasięgu. W innych przypadkach szukałem fajnych okazji i przecen.
Jeśli sam tworzysz treści w Internecie, być może będziesz zainteresowany dorobieniem trochę za pomocą programu partnerskiego Ceneo.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli moje teksty pomogły Ci, albo po prostu uważasz je za wartościowe, możesz wesprzeć mnie za pomocą powyższego guzika:)