Przejdź do treści
Strona główna » Blog » W styczniu na moim YT

W styczniu na moim YT

W styczniu opublikowałem kilka filmów na YT, tak więc zachęcam do oglądania, subskrybowania kanału i komentowania filmów.

Kalendarium 2023

Trochę na próbę postanowiłem nagrać jeden z felietonów. Mój wybór padł na kalendarium 2023 roku. Nie lubię długich filmów na YT, dlatego nagrałem go w dwóch odcinkach. Każdy dotyczy jednej połowy roku. Nie jest to oczywiście odczytanie napisanego felietonu. Poszczególne tematy omawiam w tych nagraniach w większości nieco szerzej niż opisałem to na blogu.

Najszybszy sposób na zaparkowanie w Wola Park

Mimo, że w tym centrum handlowym parkowałem przez te 3 lata pracy wiele wiele razy, to w listopadzie odkryłem optymalne moim zdaniem miejsce na postawienie samochodu. Z tego miejsca do food courtu dostaniecie się w 2-3 minuty, a do Green Cafe Nero i Grycana nawet szybciej. Dodatkowym plusem jest tu fakt, że na tym akurat parkingu, wolne miejsca są zawsze, niezależnie od tego jak wiele ludzi jest w danym momencie w Wola Parku.

Recenzja nowej wersji Plecaka teleskopowego Uber Eats

Zamówiłem nowy plecak teleskopowy Uber Eatsa i postanowiłem zrobić wam filmik w stylu Unpacking. Już podczas nagrania okazało się, że nowa wersja plecaka różni się od tych, które miałem dotychczas. Między innymi ma jedną zmianę konstrukcyjną, która na pierwszy rzut oka nieco mnie załamała. Na szczęście szybko znalazłem sposób, żeby sobie z tym problemem poradzić – to też zobaczycie na filmie. Ponadto pokazuję jak składać plecak i daję kilka wskazówek dotyczących tego, jak uniknąć szybkiego uszkodzenia zamka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *